1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kerkoj bashkepuntor

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Uskana12, 21 Shkurt 2019.

 1. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam instant kerkoj bashkepuntor me % perparsi kan ato me faqe anglisht lajmet i bejm vet jo copy paste mjafton te keni faqe aktive
   

Shpërndaje faqen

Loading...