1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj bashkepunim (Facebook Page)(Adsense)

Tema tek 'Bashkëpunime dhe Partneritete' e hapur nga Juxhin, 28 Maj 2017.

 1. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Posedoj adsense por nuk kam faqe fb. Neqofte se ndonjer eshte i interesuar te me kntaktoje ne pm.

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   

Shpërndaje faqen

Loading...