1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Bashkepunetor

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga as1zo, 11 Maj 2018.

 1. as1zo

  as1zo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qe nje kohe te gjate jam duke punuar per te realizuar nje projekt te madh per krijimin e webfaqeve , dizajnimin e flyerave , vizitkartave dhe menagjimin e rrjeteve sociale ne kompanite e ndryshme. Si start kemi rreth 10 kompani qe mund ti kontraktojme menjehere keshtu kerkoj dike qe mund te me ndihmoje ne realizim e projekteve .

  Kerkeset :

  Te kete energji pozitive
  Te dije Wordpress , Photoshop & Illustrator , Corel Draw
  Te jete i afte te bashkepunoj per nje kohe te gjate.

  Statistikat me tregojne qe do jete kogja fitimprurese keshtuqe ju lutem vetem bashkepunetor serioz.
   
  Xhoana123 dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  51
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  23
  Me kontakto
   

Shpërndaje faqen

Loading...