1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj App developer (Android & IOS)

Tema tek 'Programim' e hapur nga Kujtim05, 7 Janar 2017.

Tags:
 1. Kujtim05

  Kujtim05 Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje Djem jom ka lypi app developer per android edhe iso per me kriju 1 aplikacion,
  projekti osht shum i madh edhe dhez shum,
  kush osht i interesum net dergom mesazh edhe bojm marrveshje per pages ose qe don me kon pjes e qati projekti
   
 2. AlbGalaxy

  AlbGalaxy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  A mundesh me mtregu ma shume per cka eshte fjala?
   
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,656
  Pëlqimet:
  650
  Pikë nga trofetë:
  243
  Qfar projekti , qfar appi ?
  t vyn vetem kodera apo edhe njerz me ide edhe per pamjen e dizajn etj
   
 4. Kujtim05

  Kujtim05 Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  pershendetje djem sa i perket applikacionit,kem me zhvillu 1 loj per ide e kom amo veq pom vyn kodera edhe dizajnera tlojes qe kan pervoj se app osht shum i komplikum ka mu lidh edhe me pagesa e me qesi sene
   
 5. bashunter001

  bashunter001 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje
  a ka mundesi tme ndihmoje njeri duke me thene si mund tbej tre spinner dropdown duke i mar te dhenat nga nje database dhe nepermjet nje butoni duke i shfaq ne nje activity tjeter ne android studio.sepse po mundohem te bej nje aplikacion dhe skam shume njohuri.

  ps. te bej nje orar shkolle .ku spinneri i par do jete ldega,spinner i dyte do jete viti dhe spinneri i trete do jete paraleli
  dhe nepernjet nje butoni te shfaqet ne nje activity tjeter ose layout orari
  do me ndihmonit shume
  faleminderit
   
 6. cana888

  cana888 Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  bashunter001 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...