1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Adres USA per Adsense

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga boom3rang, 10 Korrik 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. VerifiedUsers Overlay
  boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,075
  Pëlqimet:
  1,563
  Pikë nga trofetë:
  348
  Pershendetje!

  Kerkoj nese ndonjeri nga ju ka ndonje adres USA, per ta derguar nje PIN me nevojitet per ta verifikuar nje Google Adsense, paguaj per kete sherbim te vogel.

  Te me shkruaj ne PM, vetem ai qe e kryen kete pun sigurt.

  Paguaj deri 100$

  Ju pershendes!
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,075
  Pëlqimet:
  1,563
  Pikë nga trofetë:
  348
  BUMP, kush ka shok/kusheri ose dikush qe mundet me gjet adres ne USA te lajmrohet ne PM.

  Tek dy persona e kam dergu Pinin nga itshqip, te njeri nuk ka ardhur per 1 muaj, e kam dergu tek i dyti ndersa te ky i dyti ka ardh pini, por ai personi qe ka qen ne USA ka ardhur ne KS, per pak sun kemi kry pune.

  Cmimi rritet ne 120$, per ate person qe kryen pune.

  klm.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,387
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  193
  Te kam derguar mesazh.
   
 4. marko bare

  marko bare Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  ta bej un per 70 $
   
 5. t0fx

  t0fx Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Eshte akoma kjo ofert ? Nqs po une mundet te kryj pune.

  Gjithe te mirat
   
 6. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po zarfin me taksat ne janar kush do e paguaj se mbajne taks adsense per U.S, vjen zarfi me taksa cdo vit edhe po se pate fut SSN vjen te adresa ku ke konfirmu pinin bashk me enrin e personit.
   
 7. clusterphys

  clusterphys Anëtar Aktiv

  Postimet:
  364
  Pëlqimet:
  100
  Pikë nga trofetë:
  53
  Rregullohen ato gjera pa merak. As taksa ste mban adsense dhe asgje nuk i shkon personit fjale.
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,075
  Pëlqimet:
  1,563
  Pikë nga trofetë:
  348
  E kam rregulluar kete pune, me @immortal.boy prandaj po e mbylli temen.

  Gjith te mirat, klm.
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...