1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj 5 Admina ( AKTIV )

Tema tek 'Bashkëpunime dhe Partneritete' e hapur nga sp0nTeX, 22 Shkurt 2014.

 1. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Kerkoj 5 Admina aktiv per 1 Fan Page e cila tash nuk ka aktivitet t'mir po ma heret ka pas edhe me pak perkushtim mundet me u bo fanpage me shum fansa.Qellimi i saj osht me i bo njerzt me kesh edhe me pas 1 ven ku mujn me u knaq tu kesh.Postimet ken me u bo interesante si t'Lujna Qoke ma heret Faqes Official qe u kon ( Pasiqë Edhe Adminat e faqes i kom pas shum shok t'mir edhe n'disa prej postimeve kom asistu edhe un ).
  Faqja Osht Kungja t'Hajrit edhe adminat qe jom ka i kerkoj skan mu boo veq per me shtu llajka po kan me kon pergjithmon normal veq n'qoftse i thejn rregullat ( Reklamojn Faqe / Bojn Postime Palidhje etj ).Un jom i vetdishem qe faqja ka pak fansa po me aktivitet edhe me postime interesante shpejt dhez.

  t'Interesuarit mujn me kontaktu n'PM ose Facebook
   

Shpërndaje faqen

Loading...