1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kerkoj 1 Partner per portalin Lexoje.al

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga OmeRfrom02, 12 Maj 2020.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  266
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antaret e ITSQHIP, kerkoj nje partner qe ka njohuri ne wordpress dhe qe eshte i gateshem dhe aktiv qe te posotoj postime qdo dit dhe ta menaxhoj portalin Lexoje.al, perparsi kane ata persona te cilet kan fanspage shqiptare dhe kan njohuri te mira me wordpress.
  Portali per momentin ka dikun rreth 20.000 Vizitor ne muajt gjithashtu gjendet edhe aplikacioni per android ne Play Store.
  Sa i perket pagesave Domain dhe Host jane te paguara nga une per nje vjet nuk ka nevoj qe te paguaj ndersa puna e fitimeve ndahet 50/50.
   
  jusi jusi, Fiksohu dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 2. jusi jusi

  jusi jusi Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  cfar mun te bej qe te behem pjes e ksajit pune
   
 3. Albini~IT

  Albini~IT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
  Fanpage nuk kam ,por me webfaqe per publim te lajmeve jam mirr qysh ne moshen 16 vjeçare.
  Si dhe kam shum ide kreative.
  Mos hezito te me shkruash per bashkpunim.
  Faleminderit.
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...