1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kerkoj] 1 Font

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga floroS, 21 Prill 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. floroS

  floroS Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ja ku e ke :
  Code:
  http://www.multiupload.com/Y8MZRWH86V
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...