1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoi ndihmen tuaj

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga Uskana12, 24 Shtator 2018.

 1. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendejte...Kam 1 faqe 62k like (me fansa te perzier) dhe 1faqe shqipe 23k like,faqet nuk jan shume aktive...kerkoj ndihmen tuaj per te me treguar ndonje metod per te fituar dicka mjafton edhe 1-2 $ ne dite kan provuar me adnow po paguajn shum pak,a dini ndonje metod me te thjesht sepse nuk kam shum njohuri per ti rregulluar kto Instant ose Adsense
   
 2. Mejdi

  Mejdi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  53
  Uskana12 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...