1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkohet nje logo per kete faqe islame

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga RilindFetahu, 26 Janar 2014.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
  1. RilindFetahu

    RilindFetahu Anëtar Aktiv

    Postimet:
    235
    Pëlqimet:
    11
    Pikë nga trofetë:
    18
    Kerkohet Logo per faqen:www.islamisot.com - e hapni faqen dhe shihni logen ne krye atje.

    E Beni sipas imagjinates suaj ! me pas na dergoni ! - psd qe ka mundesi

    Allahu ju Ruajt - Selam Alejkum
     
  2. rockstar

    rockstar Anëtar Aktiv

    Postimet:
    339
    Pëlqimet:
    59
    Pikë nga trofetë:
    28
    RilindFetahu pëlqen postimin.
  3. RilindFetahu

    RilindFetahu Anëtar Aktiv

    Postimet:
    235
    Pëlqimet:
    11
    Pikë nga trofetë:
    18
    rockstar gjithsesi te falenderojm per mundim por presum ndonje dizajnim nga dikush te shohim se cila po i pershtatet
    ateher po presum ndonje ndihme
     
    rockstar pëlqen postimin.
  4. ValonMehmeti

    ValonMehmeti Anëtar Aktiv

    Postimet:
    292
    Pëlqimet:
    171
    Pikë nga trofetë:
    53
    Last edited: 26 Janar 2014
    RilindFetahu pëlqen postimin.
  5. RilindFetahu

    RilindFetahu Anëtar Aktiv

    Postimet:
    235
    Pëlqimet:
    11
    Pikë nga trofetë:
    18
     
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...