1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vend Pune Kerkohet IT Support !

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga bi0, 12 Shkurt 2018.

 1. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  359
  Pëlqimet:
  240
  Pikë nga trofetë:
  53
  Prsh , une punoj ne nje company ne zhvillim me 242 puntor , si IT Administrativ por me duhetSupport ne Disa pika te kosoves ne pjesen teknike , per fillim me duhet nje IT Support ne Prishtin , Dragodan , skills qe kerkohen jan
  - Njohuri Bazike si IT
  - Interesim per Avancim
  Paga mujore diskutohet shkruni ne PM
   
  BurimBushi, Fannol Gashi, Pleurat dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,162
  Pëlqimet:
  1,284
  Pikë nga trofetë:
  343
  Cfare afati eshte kontrata?
   
 3. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  359
  Pëlqimet:
  240
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kontraten mujm me bo njeher vetem per 1 muaj pasi qe kerkojm , dike qe eshte i interesuar me Avancu ne kompani , qe vrehet interesimi dhe angazhimi normal qe ka te ardhme ne kompani sa eshte egzistuese .
  PS : Ndoshta vren te ceket qe kompania jon eshte e certifikuar per ISO 9001:2015 dhe ISO / IEC 27001:2013 .
   
 4. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  546
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  88
  Tkisha preferu me jep mashum info qfar njohurish smundesh me than vetem njohuri bazike it caktoje qfar dhe sigurisht disa kushte te punes
   
  BlackEagle dhe Albozr pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...