1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kerkohen forum moderator[english]

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga Mr darki, 2 Maj 2018.

 1. Mr darki

  Mr darki Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje!

  Vij nga nje agjensi e cila merret kryesisht me sherbime webi/logo dizajn/hosting..etj etj. Kemi si plan te hapim nje forum rreth teknologjise/website/contests.. etj po ne ate agjensi.

  Po kerkoj disa moderatora te cilet jane te gatshem te "mbajne" forumin aktive me disa poste ose tutorial rreth websiteve,photoshop..etj etj si fillim qe nuk do te kete pothuajse fare perdorues.

  Gjate gjithe kohes qe ju do jeni moderatore ju do ju hapet nje llogari hosting premium me serverat tane ne Hollande qe jane goxha te shpejte. 15gb ssd, 1tb bandwidth, opsione pa limit.. etj etj. Nuk do ju skadoj ne asnje lloj momenti dhe krejtesisht falas gjate kohes qe ju do jeni moderate te ketij forumi. Bonuse te tjera mund te kete gjithashtu.

  Kush eshte i interesuar per te kontributuar ose ka pyetje te me dergoje nje PM, ose reply ketu.

  Forumi do jete ne anglisht.

  Me respekt.
   
  Universal pëlqen postimin.
 2. VitalikButerin

  VitalikButerin Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Jam I interesuar me kontakto
   
 3. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hidh nje link ti hedhim nje sy..
   
 4. iamDardan

  iamDardan Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  do te me peqente por hidh nj lunk
   

Shpërndaje faqen

Loading...