1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kerkese]

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Fier, 22 Mars 2013.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Fier

  Fier Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kerkoj brenda mundesive nje foto kopertine per faqe " You bet, You win" ... Kuptohet qe ka te beje me skedinat

  Faleminderit per mirekuptimin!
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...