1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkese

Tema tek 'Photoshop' e hapur nga Zikaltri, 19 Qershor 2012.

 1. Zikaltri

  Zikaltri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  A kund te me mesoje njeri si mund ta perdor PS ( photoshop ) sepse jam marre me video ne YouTube por nuk ja kam dale dot mbane
   
 2. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78
  Qka deshiron ma shum me dit :) !?  Kombinimin e vectorve , perdorimin e brushe , perdorimin e effets !?!? se nuk mundesh me perfshi vetem me 1 fjale se nuk eshte program i vogel PHOTOSHOP :)!!!!


  Nqoft se je i intereum ne ndonje drejtim direkt atehere kisha mujt me ta bo ndonje VIDEO TUTORIAL , per ate arsyje t'pyta qka po don me dit ma gjersisht :)
   
 3. Zikaltri

  Zikaltri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  perdorimin e e ffects me teper
   
 4. Zikaltri

  Zikaltri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  <a class="postlink" href="http://i45.tinypic.com/35b9f6c.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://i45.tinypic.com/35b9f6c.jpg</a>

  qysh mund ta bej ate backgroundin mbrapa psh ??
   
 5. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ket bg e kom bo un, me ket e kom marr at qe selekton dhe e kom bo me brusha, t`smokes :)
   
 6. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,521
  Pëlqimet:
  2,130
  Pikë nga trofetë:
  448
  Ky efekt duket shum keq keq, por si per fillim eshte super... Edhe pse ne photoshop ke mundesi shum me te medha. Por si te besh ate background ashtu, ose dicka te ngjajshme ja nje video ne youtube, besoj do te mesosh dicka....

  ps. Qe dicka prej nje indiani, i cili shpjegon shum thjesht, dhe shpejt si behet, vetem se shikoje ne Full Screen kete video.

  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Q39THY0yeZY[/youtube]
   
 7. Zikaltri

  Zikaltri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Faleminderti te gjithve !
   

Shpërndaje faqen

Loading...