1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkese per te gjithë.

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Bilal, 27 Qershor 2020.

1. Bilal

Bilal Anëtar

Postimet:
    7
    Pëlqimet:
    5
    Pikë nga trofetë:
    3
    Pershendetje . Une jam Bilali 23 vjec . E gjeta kete site krejt rastesisht . Jam ketu per te gjetur ndonje menyre per te krijuar sado pak pa ardhura online per te ndihmuar veten dhe familjen per shkak se 9 muaj me pare pesova nje aksident i cili me la gjymtyret e poshtem te paralizuar dhe e kam te pamundur te bej pune fizike. Shpesh ne YouTube shikoj video rreth Social Media Marketing , si te krijojme nje Instagram account nga 0 ta rrisim dhe si te perfitojme prej tij , kam pak njohuri besoj por jam i gatshem te mesoj . Ju lutem me sygjeroni ndonje menyre qe mund te jete me e thjeshta nga e cila mund te perfitoj. Ju faleminderit. Shendet te gjitheve.

wolf_mc12 dhe Universal pëlqejnë postimin.
  2. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    2,224
    Pëlqimet:
    742
    Pikë nga trofetë:
    343
    Nga Erti e ktheve ne Bilal tani? Më thuaj se nuk ke asnjë lidhje me kete ketu!

boom3rang dhe bthaci pëlqejnë postimin.
  3. phoenix

phoenix Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,549
    Pëlqimet:
    636
    Pikë nga trofetë:
    243
    Shum po shoh qesi njerz qe mundohen ne ksi mnyra me fitu nga mundi i tjetrit.
    Bile edhe po i thoshin vetit scamera t fort jena :D :D

shteti dhe bthaci pëlqejnë postimin.
  4. Bilal

Bilal Anëtar

Postimet:
    7
    Pëlqimet:
    5
    Pikë nga trofetë:
    3
    Jo asnje lidhje . Mund te vertetohemi nese do. Nuk jam ketu per meshire mos me keqkupto. Thjesht doja ndonje mendim a keshille.

bthaci pëlqen postimin.
  5. bthaci

bthaci Anëtar Aktiv

Postimet:
    230
    Pëlqimet:
    32
    Pikë nga trofetë:
    28
    Okej , vertetoje!

6. Xhimi Prishtine

Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

Postimet:
    80
    Pëlqimet:
    18
    Pikë nga trofetë:
    18
    Lexo ne blackhat, ka plot pune atje

7. ﴾.﴿

﴾.﴿ Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,662
    Pëlqimet:
    1,144
    Pikë nga trofetë:
    243
    Përshëndetje, mirë se na erdhe

Bilal pëlqen postimin.
  8. Alkeo

Alkeo Anëtar i Njohur

Postimet:
    654
    Pëlqimet:
    231
    Pikë nga trofetë:
    73
    Ohh shpresoj qe te mos jet e vertete o_Oo_O

Bilal pëlqen postimin.
  9. NANO

NANO Anëtar Aktiv

Postimet:
    449
    Pëlqimet:
    161
    Pikë nga trofetë:
    53
    Une jam gati me t’taku edhe me t’ndihmu e me t’nejt ngat deri sa t’kesh nevoje !
    Qomi nr e tel , edhe adresen ne privat t’lutem !

Bilal, Poshnjari dhe RexhepS pëlqejnë postimin.
  10. @science

@science Anëtar Aktiv

Postimet:
    138
    Pëlqimet:
    48
    Pikë nga trofetë:
    38
    Edhe nqf eshte antari i mehershem ath ku është problemi, ndoshta nuk i kanë pelqy pergjigjet heren e pare dhe e ka be prape pytjen. Ndoshta na ka genjy per emrin por jo per gjendjen pra s'kemi nevoje t'ia zbulojme identitetin ketij personi, nqf mundesh me i ndimu dikujt ndimoj nqf jo lere mos komento fare.

Bilal pëlqen postimin.
  11. Bilal

Bilal Anëtar

Postimet:
    7
    Pëlqimet:
    5
    Pikë nga trofetë:
    3
    Faleminderit @science. Ne fakt ky eshte profili im i pare dhe i vetem ketu tek itshqip. Nuk eshte fare problem te shfaq identitetin dhe sa per saktesim nuk kam kerkuar ndihme ekonomike. Ndoshta mund te bej dhe nje investim te vogel ama do doja te dija cila eshte ndonje menyre me e sigurte apo me e pa rrezikshme. Gjithsesi. Antari nano me ka dhen shume keshilla dhe suport. Te pershendes dhe ty dhe faleminderit per suportin.

bthaci dhe @science pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...