1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkese per te gjithë.

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Bilal, 27 Qershor 2020.

 1. Bilal

  Bilal Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje . Une jam Bilali 23 vjec . E gjeta kete site krejt rastesisht . Jam ketu per te gjetur ndonje menyre per te krijuar sado pak pa ardhura online per te ndihmuar veten dhe familjen per shkak se 9 muaj me pare pesova nje aksident i cili me la gjymtyret e poshtem te paralizuar dhe e kam te pamundur te bej pune fizike. Shpesh ne YouTube shikoj video rreth Social Media Marketing , si te krijojme nje Instagram account nga 0 ta rrisim dhe si te perfitojme prej tij , kam pak njohuri besoj por jam i gatshem te mesoj . Ju lutem me sygjeroni ndonje menyre qe mund te jete me e thjeshta nga e cila mund te perfitoj. Ju faleminderit. Shendet te gjitheve.
   
  wolf_mc12 dhe Universal pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nga Erti e ktheve ne Bilal tani? Më thuaj se nuk ke asnjë lidhje me kete ketu!
   
  boom3rang dhe bthaci pëlqejnë postimin.
 3. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Shum po shoh qesi njerz qe mundohen ne ksi mnyra me fitu nga mundi i tjetrit.
  Bile edhe po i thoshin vetit scamera t fort jena :D :D
   
  shteti dhe bthaci pëlqejnë postimin.
 4. Bilal

  Bilal Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Jo asnje lidhje . Mund te vertetohemi nese do. Nuk jam ketu per meshire mos me keqkupto. Thjesht doja ndonje mendim a keshille.
   
  bthaci pëlqen postimin.
 5. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Okej , vertetoje!
   
 6. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  Lexo ne blackhat, ka plot pune atje
   
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,662
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  Bilal pëlqen postimin.
 8. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ohh shpresoj qe te mos jet e vertete o_Oo_O
   
  Bilal pëlqen postimin.
 9. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  449
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  53
  Une jam gati me t’taku edhe me t’ndihmu e me t’nejt ngat deri sa t’kesh nevoje !
  Qomi nr e tel , edhe adresen ne privat t’lutem !
   
  Bilal, Poshnjari dhe RexhepS pëlqejnë postimin.
 10. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe nqf eshte antari i mehershem ath ku është problemi, ndoshta nuk i kanë pelqy pergjigjet heren e pare dhe e ka be prape pytjen. Ndoshta na ka genjy per emrin por jo per gjendjen pra s'kemi nevoje t'ia zbulojme identitetin ketij personi, nqf mundesh me i ndimu dikujt ndimoj nqf jo lere mos komento fare.
   
  Bilal pëlqen postimin.
 11. Bilal

  Bilal Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Faleminderit @science. Ne fakt ky eshte profili im i pare dhe i vetem ketu tek itshqip. Nuk eshte fare problem te shfaq identitetin dhe sa per saktesim nuk kam kerkuar ndihme ekonomike. Ndoshta mund te bej dhe nje investim te vogel ama do doja te dija cila eshte ndonje menyre me e sigurte apo me e pa rrezikshme. Gjithsesi. Antari nano me ka dhen shume keshilla dhe suport. Te pershendes dhe ty dhe faleminderit per suportin.
   
  bthaci dhe @science pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...