1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kerkese per LOGO

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Vedat I., 7 Dhjetor 2016.

 1. Vedat I.

  Vedat I. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  [​IMG]

  Kush kish mujt me bo ni logo qishtu me ngjyren e gjelbert qeshtu me bo Gjilani Info , ndersa met zeza me bo Agjencion i lajmeve

  Falemnderit paraprakisht
   
 2. Suad

  Suad Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
 3. albtech

  albtech Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  28
  Na vlla! Mjafton vec m'i dhon like postimit edhe me t'pelqy e s'du gjo n'kembim! Rrespekte!

  [​IMG]
   
  LabinotH dhe Vedat I. pëlqejnë postimin.
 4. Vedat I.

  Vedat I. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Falemnderit shume , amo kur pe qes ne webfaqe po ma bon background e zi pse ?
   
 5. albtech

  albtech Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk e di, dhe mua me ndodhi kjo kur shkarkova foton tende si shembull. Me kontakto ne mesazhe te ta coj nje link tjeter..
   
 6. Vedat I.

  Vedat I. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  u rregullua tani falemnderit shume nga ti
   
 7. albtech

  albtech Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  28
  Asgje! Per designe me kerko sa here te duash...
   
 8. Vedat I.

  Vedat I. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nese kishe mujt free kishe bo mir , per money s'ka krizz ndoshta tjera here:p
   
 9. Vedat I.

  Vedat I. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Falemnderit :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...