1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkese per dizanj (Free)

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga Selim Baruti, 1 Janar 2018.

 1. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,374
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  128
  Pershendetje.
  Kush mund te me konvertoj 1 foto ne cartoon?
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  783
  Pëlqimet:
  491
  Pikë nga trofetë:
  143
  Last edited: 1 Janar 2018
 3. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  581
  Pikë nga trofetë:
  343
  Te preferoj me lexu rregulloren sa i perket short url,eshte rreptesisht e ndaluar nje gje e tille.Per perfitime besoj qe ka vende tjera ku mund te perfitosh.

  Linku u fshi
   
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  783
  Pëlqimet:
  491
  Pikë nga trofetë:
  143
  Nuk kam qellim perfitimi as mashtrimi o i nderum vetem se i ndihmova me ate qe kerkoj. Dhe mos e fshi komplet por editoje linkun se Moderator je pse po perpiqesh me ja hup mundin dikuj ? E editova vet nejse
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 5. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  581
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mund ti ndihmosh duke vendos linkun direkt dhe jo permes short links.Sic thash eshte e ndaluar dhe nuk dua te diskutoj me shume.
   

Shpërndaje faqen

Loading...