1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkese per design (Instagram Story)

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga DarKr0x, 3 Shkurt 2018.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,

  Ka akoma designers verdalle ? :p

  Me duhet nje design i thjesht dhe elegant per Instagram Story Ad.
  Kush mund te me ndihmoje e lus te komentoje ketu dhe do jua te dergoj informacionet ne PM.

  Faleminderit.
   
 2. Ardit Jashari

  Ardit Jashari Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Here!
   
  DarKr0x pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...