1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kerkese]Editim te nje foto !

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga RioteR, 2 Janar 2013.

 1. RioteR

  RioteR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  396
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kush mundet keet foton ta ndryshon , e nvend te ktij
  Code:
  http://www.google.com/imgres?um=1&hl=en&tbo=d&biw=1366&bih=667&tbm=isch&tbnid=Exho4Pqqm4Ib0M:&imgrefurl=http://www.topangafilmfestival.com/are-you-weird-because-you-dont-like-the-godfather&docid=gbWb86fxygp2vM&imgurl=http://www.topangafilmfestival.com/wp-content/uploads/2011/05/Godfather001.jpg&w=1024&h=768&ei=khTkUKeLMsHOtAaqg4HoCA&zoom=1&iact=hc&vpx=4&vpy=162&dur=196&hovh=194&hovw=259&tx=60&ty=75&sig=114515059419352076545&page=1&tbnh=138&tbnw=180&start=0&ndsp=20&ved=1t:429,r:0,s:0,i:154
  te jet ftyra jeme :D
  Nese mundet dikush le tkallxon , ja dergoj foton nPM !
  Faleminderit !
   

Shpërndaje faqen

Loading...