1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkes!

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga HostFier, 22 Prill 2013.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. HostFier

  HostFier Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  314x43

  text: HostFier.Net
  slogan: Spend Less, Earn More!

  ngjyrat afersisht me [​IMG]

  po ju pres! flm.
   
 2. ValonnMehmeti

  ValonnMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  266
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kallzo pak ma shum hollsi. qysh me vendos tekstin etj etj se ti veq shkurt kshtu spo dihet qa po don saktsisht
   
 3. HostFier

  HostFier Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  dua nje logo te re per
  shife ne faqe logon qe kam, dua te me realizoni nje me te bukur!
   
 4. ValonnMehmeti

  ValonnMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  266
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  [​IMG]


  Code:
  http://i35.tinypic.com/28rxar.png
   
 5. HostFier

  HostFier Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  font i bukur ngjyrat duhen te jen afersisht sic i kam te logo pare dhe posht TEXT te vendosesh sloganin! megjithate flm.

  pres ndonje tjeter...
   
 6. ValonnMehmeti

  ValonnMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  266
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  [​IMG]

  Code:
  http://i33.tinypic.com/zmk3ky.png
   
 7. HostFier

  HostFier Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  faleminderit per mundimin valon po spo i shkon shum ajo hija e zez dhe slogani me qen ne fund dhe pak me i theksuar gjithsesi flm
   
 8. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78
  Here u go!!! :)

  Image:
  [​IMG]

  Demo Screen:
  [​IMG]
   
  BlackStorm pëlqen postimin.
 9. HostFier

  HostFier Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  majk te faleminderit tani po e publikoj ne websaitin tim kete logo. edhe njeher shum flm!

  tema mund te mbyllet.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...