1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkes

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Gynii, 25 Dhjetor 2012.

 1. Gynii

  Gynii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  143
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nashta su postu ne vendin e duhur po sdita ku tjeter :S .

  e kom ni lutje per ata qe bajn dizajn 3d me ma ba ni tekst " eCreative " teksti me kan ne qet form mu dok pej ksaj ane si ky ne foto [​IMG] ama shkronjat me kan te bardha .
  osht ka me vyn urgjent :) kush munet le te ma boon pasi qe nuk mbon mu 3d se e kom photoshop cs3
   
 2. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,276
  Pëlqimet:
  267
  Pikë nga trofetë:
  178
  Tema bartet ne vendin e duhur

  Code:
  Rregullorja për kërkesën e dizajneve!
  
  Doni dizajne falas atëher itshqip ua mundëson këtë në qoftse doni të kërkoni
  dizajn falas atëher mjafton ta ndjekni këtë rregullore!
  
  
    Lloji i dizajnit : (logo,wallpaper,icone,signature)
    Madhësia e dizajnit : 800x600, 430x130 etj
    Ngjyrat e dizajnit : Kuq & Zi etj
    Nuk është e lejuar të kërkohet PSD File të ndonjë punimi
    Duhet te keni se paku 20 postime.
    Qdo lloj Dizajni që ka ndonje lidhje me hack-ing nuk do ju Plotsohet
    Nuk lejohet më shum se sa 3 kerkesa ne ket Rubrik
    KENI DURIM!!!
  Une ti bera 3 lloje :p

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Ksajde jem prap. :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...