1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkes!!

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga ak47***, 5 Tetor 2012.

 1. ak47***

  ak47*** Anëtar Aktiv

  Postimet:
  308
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ei kush kish mujt me ma gjet Photoshop Cs5 Portable se spo muj me e gjet
   
 2. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Shiko PM ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...