1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkes / Wallpaper

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Senadd, 31 Dhjetor 2012.

 1. Senadd

  Senadd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kush mund te me beje nje wallpaper me text " SenaD " ne madhesi si COVER i facebook ! ngjyra qfar te doni !

  Ju Faleminderit
   
 2. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  ti tash a po lyp Cover a wallpaper ceke
   
 3. Senadd

  Senadd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Wallpaper / po me madhesi sa COVERI NE FB ! :D n'fakt COVER qajo :
   
 4. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ti a sje dizajner vet a ?
   
 5. Senadd

  Senadd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mu po me duhet prej dizajnerave t'juv !
   
 6. Senadd

  Senadd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  :S wech jon tu flejt o vlla

  deshta ti zgjoj dizajnerat ! pak / ama ska lidhje nqofse nuk keni mundesi sosht patjeter flm prap
   
 7. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Doble Post! X
  Un per veti jom dizajner e slypi prej kerkujt dizajne
  ps. Zgjut jon Dizajnerat po veq qe nuk ju shkrun Dizajner ne grad, edhe mos harro Mos lyp ktu pasi qe veten e bon Tlart ndizajn me dizajne tvjedhne
   
 8. Senadd

  Senadd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  ZeroCooL! o koleg !
  spe kuj veten t'madh ama po du 1 wallpaper me tekst edhe spo ja plotsoni anetarve kerkesen !
   
 9. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Tkishe qit Dizajne tua ose ma mir mos me thon hiq qe je dizajner jo veq une po kejt me qef e kishin plotsu kerkesen tonde
   

Shpërndaje faqen

Loading...