1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkes: Ushtrime algoritmike

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga *Nicky*, 1 Nëntor 2012.

 1. *Nicky*

  *Nicky* Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje,
  Kam nje kerkese nga ju anetaret e itshqip.
  Ne shkolle po mesoj algoritmat dhe me sa e shoh eshte shum e pa kjarte nga ana e profesorit.
  A ka dikush Ushtrime Algoritmike, me caktsisht qe vjen ne shprehje me ane te cikleve.
  Ju Faleminderit :)
   
 2. cyb3rt

  cyb3rt Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  merre libren e agni dikes i ke qeto algoritmet ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...