1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkes per wallpaper&llogo

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga nderimcia, 4 Prill 2012.

 1. nderimcia

  nderimcia Anëtar Aktiv

  Postimet:
  275
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  emri i llogos: nderimcia
  Lloji i dizajnit :wallpaper,logo
  Madhësia e dizajnit : 800x600, 120x120-pom vyn mja lan logo mbas formatit kjo qe nuk pritoni me mi ba dyat qe pritoni veq qeta 120x120.
  Ngjyrat e dizajnit : Kuq & Zi etj


  jom mundu me ba kerkesen sipas rregullores tash se di :).
   
 2. elhamlami

  elhamlami Anëtar Aktiv

  Postimet:
  399
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nderimcia: Ja E Punova Një Nëse Të Pëlqen Mere!

  [​IMG]
   
 3. nderimcia

  nderimcia Anëtar Aktiv

  Postimet:
  275
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  flm,ama pom vyn diqka ma profesionale por prap se prap flm prej teje.ska lidhje ngjyra qfare dush
   
 4. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  logo e wpp skom kohe,ska kerkush besoj:D

  ama qe avatari,thjeshte & paster

  [​IMG]
   
 5. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78


  Besoj qe t'pelqejn ;)


  Logo :
  [​IMG]

  Background :
  [​IMG]
   
  forestGreen pëlqen postimin.
 6. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8

  Majk a muundesh me ma bo edhe mu nja e ngjajshme si kjo veq emri le te jet "grA-Abit"....
   
 7. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78
  Atehere mduket qe tkom kuptu kerkove keshtu diqka apo modelin e njejt nqoft se modelin e njejt ta postoj edhe pse bera ca ndryshe tek kerkesa jote e re:

  Logo:
  [​IMG]
  Wallpaper:
  [​IMG]
   
  forestGreen dhe andr0id pëlqejnë postimin.
 8. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jo modelin e njejte si te nderimcia qe eki ba qashtu banma edhe mu, veq qe munesh qet fontin qe e ki perdor qetash me perdor prap besoj qe mki kuptu....
   
 9. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78

  Logo:
  [​IMG]
  Wallpaper:
  [​IMG]
   
  avdushhyseni, forestGreen dhe andr0id pëlqejnë postimin.
 10. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Flm Majk-ii
   

Shpërndaje faqen

Loading...