1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkes per LOGO

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Pjeter, 12 Dhjetor 2016.

 1. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  120
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje a mundet mem ndihmu dikush me nje logo ksaj forme http://prntscr.com/dieze2
  per festat e fundviti diqka me background transparent per faqen lspublic.com . Dizajn free pa pare , ju qe i keni me pare mos komentoni :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...