1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkes Per Logo

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Omerr, 7 Qershor 2016.

 1. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Kerkes Per Logo Per nje faqe Islamike :

  Emri : Libri Islamik ,,
  Kerkoj nje logo diqka transparent dhe nje origjinal me backround mas ..

  Faleminderit !
  Shpresoj qe ndonje nga antaret do ta regulloj !
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,564
  Pëlqimet:
  645
  Pikë nga trofetë:
  243
  a mundesh me jap naj shembull se si me u dok logo?
   
 3. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  hmmm te jet diqka si Kurani Hapur diqysh dhe emri Libri Islamik , dmth Kurani Lart dhe Emri posht
  Code:
  https://www.google.com/search?q=kuran+logo&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiPq7LP6JbNAhWCUBQKHT37BK0QsAQIHQ&biw=1024&bih=677#imgrc=_HXs2vwpZIKJBM%3A
   
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,564
  Pëlqimet:
  645
  Pikë nga trofetë:
  243
  mem fal shok po i paska kalu trial photoshopit e smuj me perdor ma e nuk e pasna dit, neser e nreqi photoshopin dhe ta rregulloj ket logo pasi eshte shum e thjesht

  [​IMG]
   
 5. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  okk sosht problem Faleminderit per interesimin
   
 6. unikat007

  unikat007 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
 7. MusiKryeziu

  MusiKryeziu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  Besoj qe sot e kry msheno nMesazh
   

Shpërndaje faqen

Loading...