1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkes per LOGO (Digjitalizimi)

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga funky_fresh, 26 Mars 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. funky_fresh

  funky_fresh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Selam :)

  po pati dikush mundesi ta "digjitalizon" kete logo.

  logo_12.jpg

  Per pagesen PM
   
 2. funky_fresh

  funky_fresh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. funky_fresh

  funky_fresh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Tema mund te mbyllet, me ndihmoje nje vella.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...