1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkes per dizajn

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga GhostwarRioR, 7 Maj 2010.

 1. GhostwarRioR

  GhostwarRioR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  E kom logon por e kom ndreq pak keq me emra ndryshe kom gabu nese ka duksuh mundesi me mi ndreq.


  Qe logo si e kom bo.
  http://img340.imageshack.us/i/kggo.jpg/
  po kta 2 emrat e fundit i kom ba gabim po dy ne mes me e lon veq Monster-Kill edhe ma posht Errorc00de & ExP.c00de


  Qe shembull si ktu:
  http://img340.imageshack.us/i/kggo.jpg/

  por Monster-Kill ma ne mes.


  Nese mundeni mfalni qe po ju marr iden KHG por nese mundeni mundeni me ja nis edhe prej ne fillim dhe te ma beni si te KHG.

  Falemnderit per mirkuptim.
   
 2. GhostwarRioR

  GhostwarRioR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Hey bre a ka kush si ma ban se pom duhet me shpejt :mad: :oops: pres pergjigje
   
 3. GhostwarRioR

  GhostwarRioR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kshyrni pak bre o njerz.A muni me ma ba?Po a jo mos me leni me prit.
   
 4. GhostwarRioR

  GhostwarRioR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  O bre a jeni gati se pom duhet o njerz :evil:
   
 5. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  ooo mos prit per dizajn se edhe une e kum ba ni kerkes qe ni muj hala kerkush nuk ma ka kthy pergjigjen edhe un ty po te tham mos prit.


  gjdo te mir.
   
 6. GhostwarRioR

  GhostwarRioR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Une spo di pse e kan hap pra ket tem :evil: Diqa bre se veq pak problem e kan qaty kot :oops:
   
 7. GhostwarRioR

  GhostwarRioR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  O bre a mundeni me ma ba a jo mos em leni me prit osht shportojne temen qe sa e kom qit ktu!
   
 8. albo boy blendi

  albo boy blendi Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  oo haver sta ban kush se kerkush ska graden ketu dizajner

  mema pas dhan mu graden dizajner krejt krekesat e ktineve njerzve i kisha plotsu po faj jan staffi i .s:S

  [​IMG]
   
 9. GhostwarRioR

  GhostwarRioR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kom menu per ket qeshtje me fol me staffin per mi xgjedh do dizajnera! kam pa qe krejtve jau kishe plotsu kom mendu edhe me ju than qe met qit ty ;) me pelqeu edhe kjo por a nuk ke pasur vend ti shkruash posht:

  ExP.c00de & errorc00de
   

Shpërndaje faqen

Loading...