1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kerkes]-Nje Wallpaper

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Erooniti, 20 Prill 2013.

 1. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Lloji i dizajnit : Wallpaper
  Madhësia e dizajnit : 1024x768
  Ngjyrat e dizajnit : Ska Rendesi
  Text :EroniT
   
 2. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78
  Mundohu qe te besh kerkesen, sipas rregullores se dhe kjo na ndimon me shum.
  Vetem keto te dhena nuk mund as une as tjeter kush te bazohemi qfare kerkon apo qfare ideje perafert duhet ta krijojm.
  Mundesh me qen ma i kjart qka duhet te permaj background,text(thjesht) apo 3D,ejt.  Keshtu qe rregullora eshte shume e qart dhe kto detaje na ndimojn edhe ne ti kompletojm kerkesat me let..
   
 3. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Nese mundesh beje 3D per gizanj nuk esht edhe agje me rrendesi
   

Shpërndaje faqen

Loading...