1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kerkes] ni wallpaper

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Mr.kiLLeR, 17 Prill 2010.

 1. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  Kerkoj me ma ban ni wallpaper me shqiponjen te ket shenime D-H-G perfundi saj me shenu Drenasi-Hackers-Group
  edhe mi vendos qita emra dikun ku del ma mir emrat jan keta

  Mr.kiLLeR - **Naleti** - !$!/\/0D€ - Du/\/! - Brrrr Mania
  kujdes qita emra veq ja bani copy paste
  ju kisha lut te ma dizajnonii mi ju faleminderit ;)
   
 2. 4NDR01D

  4NDR01D Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ja shoki urdhno, nashta nuk osht edhe aq mir por besoj qe tpelqen :

  [​IMG]
   
 3. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  ]

  Po te gjitha i ke ba mir po nese muneshe shqiponjen me ban pak ma te bukur edhe me stilizu dyqsh foton me ban ma te bukur besoj si po me kupton ;)
   
 4. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
 5. albo boy blendi

  albo boy blendi Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Qe ku ekij nja se kam bah vet asht e editune veqq ngjyran ja kam ndrru

  http://i40.tinypic.com/nn2ww2.jpg
   
 6. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  Shum shum e fort flm shum a ;)
   
 7. albo boy blendi

  albo boy blendi Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Sps Haver
   
 8. pLak.

  pLak. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  126
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  alba boy blendi sdi pse nuk i punon dizajnet wet por vetem i editon mundin e tejtr kujt e qet ne mund tondin so Fer kjo
   
 9. GhostwarRioR

  GhostwarRioR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  O bre pliz nese ki mundesi boma edhe mu qeshtut aty te DHG=Drenasi Hackers Group ne ki mundesi boma KGG Kosova Gangsters Group dhe tek emrat e shkru:GhostwarRioR & SpywarRioR & Monster-Kill & ExP.c00de & errorc00de
  Plizzzz veq Fuck Serbia boja Fuck You
   
 10. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  wow qfar lufte ka fillu mes dizajnerav per me marr graden po e vrej kohen e fundit po bahen postime duke ja qitur posht punen e tjetrit per qellime perfitim te grades pa keqkuptime spo e tham per juve dyve (pLaK , alba boy blendi) po ne pergjisi po e sho se secili po munhet me marr graden prej tjetrit ishalla keni suksesee dyt e merrni ka ni grad.
  @GhostwarRioR vertet ketu kam qeshur shum
  nuk eshte dragashi po drenasi nese nuk e din ku i bjen po te tregoj gjindet ne qender te kosoves perkatsisht ne drenic.
   
 11. GhostwarRioR

  GhostwarRioR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  :A Jom habit
   
 12. GhostwarRioR

  GhostwarRioR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  E kom eidtu u kry tash mfal qe kom gabu :)
   
 13. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  ska problem shokit vec thash te kallxoj si mos te habitesh :D suksese.
   

Shpërndaje faqen

Loading...