1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kerkes ni logo te cs

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga ~)He{iM}Re(~, 24 Mars 2013.

 1. ~)He{iM}Re(~

  ~)He{iM}Re(~ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  lloji:logo
  madhsia:kjo fotoja posht
  ngjyrat:bardh,kuq,gjelber,gold
  lloji i tekstit:ska lidhje vetem me ju pershtat fotos
  teksti:ne kry te fotos e shkruni .::aLbaNeso Public Server::. me te kuq posht saj aty ne kry e shkruni IP:193.192.59.155:27080 me te bardh dhe ne fund ne anen majte fb.com/xeniluma/ - fb.com/DocTorRambo
  dhe ne anen e djathte <a class="postlink" href="http://www.facebook.com/ISALBANESO" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.facebook.com/ISALBANESO</a> me ngjyr gold
  ja mund te bazoheni sadopak te fotoja qe e kom ba me paint :oops:
  [​IMG]

  Ju kisha falenderu shum qati qeam bon
   
 2. ValonnMehmeti

  ValonnMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  266
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Un tkisha preferu me jau lon ndor dizajnerave prej fillimi se qysh ke thon ti me qet llogo me ta pshtjell sdel kerkah per mendimin tem, kshtuqe ma mir me ta kriju prej fillimi
   
 3. ~)He{iM}Re(~

  ~)He{iM}Re(~ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  ne fakt un e bera me jav ba ma te thjesht me kuptu ma leht nejse nese don dikush mem ndihmu :)
   
 4. ValonnMehmeti

  ValonnMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  266
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  e di qe ke dasht per me spjegu ma mir amo qetash pe marr photoshopin nashta mundem me bo najsen sipas idejave tmija nese bon nese jo e bon dikush tjeter
   
 5. ~)He{iM}Re(~

  ~)He{iM}Re(~ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  po ti mundohu se sbbesoj qe ka shum pun
   
 6. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Un ta plotesova kerkesen, po nuk e di sa te pelqen ??

  [​IMG]

  Direkt Link:

  Code:
  http://i46.tinypic.com/r2kbph.png
  Te prsh. ;)
   
 7. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78

  Bukurosh :lol:
  Mire eshte te merresh me kreacione tua, e jo me vjedhje plus drejtat e autorit i ke largu nga dizajni...

  Momentin qe e kom postu dhe PSD nuk ki drejt me largu autorit nga kreacioni

  Code:
  https://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=110&p=133971#p133971
  Ktu i ki drejtat e autorit ;)
   
 8. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  @ Majk Bukuroshi :)

  Nuk osht qe e kom vjedh ja diqka veq e kom pa si punim qe e kishe bo, mpelqej shum edhe PSD ish kon edhe e shkarkova, dhe e pash ket antar qe kish pas nevoj per nje kesi punimi dhe e editova.

  Edhe tjeter her kur te bojsh punime, mos e qit PSD hiq se normal qe e marrin tjert, se si ta qesish PSD nuk tvesin mo i kujt u kon po e editojn perveti qysh tju nevojitet.

  Plus un naj reklam temen skom qit qysh ju ka nevojit ja kom editu. ;)

  Klm Enter.
   

Shpërndaje faqen

Loading...