1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kerkes] Logo per website

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga CERBER., 18 Mars 2013.

 1. CERBER.

  CERBER. Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje,kam nevoje per nje logo dizajn

  Lloji i dizajnit : (logo)
  Madhësia e dizajnit : 340x61
  Ngjyrat e dizajnit : [​IMG]

  Shkrimi: Veq Filma
  Lloji i teksit: Shkronjat si jan ne foto ne forme te padukshme si ne foto
  Mendoj isha i qarte,ndonje pyetje nese nuk kuptoni lirisht pyetni...
   
 2. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ti bona un nja 3. Pak me vones, po ndoshta te hyjne ne pune :(

  1.
  [​IMG]

  HQ:
  Code:
  http://i50.tinypic.com/x5624k.png
  2.
  [​IMG]

  HQ:
  Code:
  http://i50.tinypic.com/li2pd.png
  3.
  [​IMG]

  HQ:
  Code:
  http://i46.tinypic.com/2zdw0sy.png
  Ok kalo mir :)
   
 3. CERBER.

  CERBER. Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Faleminderit :)
   
 4. rilinds

  rilinds Anëtar i Njohur

  Postimet:
  733
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  48
  Edhe nje prej meje
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...