1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kerkes] Logo per nje ndermarje transporti te udhtareve?

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga roland007, 24 Dhjetor 2012.

 1. roland007

  roland007 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  desha te kerkoj nga ju nje logo me keto shkronja VTH duhet te jet logo dhe poshte te shenohoe Vëllëzrit Thaqi logo te permbaj ndonje autobus , ne te te ket te shenuar VËLLËZRIT THAQI , kshtu diqka

  [mod]Temës i shtohet prefixi dhe i rregullohet titulli .
  Kujdes :
  Përdorni prefix kur pyesni , kerkoni , apo kur keni nevoj për ndimë .
  #Arssim123[/mod]
   

Shpërndaje faqen

Loading...