1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kerkes] Librin e autoshkollës ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bashkimi92, 13 Mars 2011.

 1. KAPITEN|

  KAPITEN| Anëtar i Njohur

  Postimet:
  507
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Re: AUTOSHKOLLA

  Ja ku eshte libri verzioni 2008 (2010 i ka do figura shtes pak ma e mir o) po edhe kjo eshte e mir shum
  <a class="postlink" href="http://www.scribd.com/doc/35383988/Libri-Autoshkolles" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.scribd.com/doc/35383988/Libri-Autoshkolles</a>

  nuk e kam uploaduar un keshtu e kam gjet.
   
 2. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Re: AUTOSHKOLLA

  Kete liber e shkarkova dhe ngarkova ne mediafire.com nese dikujte i duhet <a class="postlink" href="http://www.mediafire.com/?3kz38hb7y3mnbmb" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.mediafire.com/?3kz38hb7y3mnbmb</a>
   
 3. KAPITEN|

  KAPITEN| Anëtar i Njohur

  Postimet:
  507
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Re: AUTOSHKOLLA

  Zyklon qysh bre vlla e bone 10mb
  un e donwloadova por eshte 63.3 MB (origjinalja nga webi)
   
 4. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Re: AUTOSHKOLLA

  Edhe une e shkarkova prej scridb.com edhe vete ashtu u bo 10MB, po nuk e kam shkarku me butonin Download aty, po me nje program tjeter, pasi qe Scribd e kish ndrru sistemin edhe tash eshte me Premium member duhet me pas per me mujte me shkarku !
   
 5. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Re: AUTOSHKOLLA

  Shkarkoni librin, tash me kualitet te mire 60MB <a class="postlink" href="http://www.mediafire.com/?y65jx61ss3fqs9x" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.mediafire.com/?y65jx61ss3fqs9x</a>
   
 6. Atd

  Atd Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Re: AUTOSHKOLLA

  Dje jane perditesuar testet, jane publikuar 72 testet e reja 2012.
   
 7. Donche-x

  Donche-x Anëtar i Njohur

  Postimet:
  698
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  Re: AUTOSHKOLLA

  edy007 hape nje teme te re dhe vendosi te gjitha Testet qe i ke, ndoshta do i ndihmojn ndokujt, pasiqe ne kete teme do te shuhen kohe pas kohe
   
 8. albertbytyqi

  albertbytyqi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,365
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  68
  Re: AUTOSHKOLLA


  Spo bon me e shkarku qetu,Deleted po thote
   
 9. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  AUTOSHKOLLA

  Pershendetje,


  Ktu do ta vendosi nje link pasi qe ka kerkuar antari Donche-x, do te jene disa teste per AutoShkoll te kategoris "B", shpresoj qe do ti ndihmoj sado pak te gjith ata qe lexojn dhe ju uroj sukses per Patent Shofer, ktu jan disa teste qe i kom postu edhe me lart por me sigur jan prish linket e ne ket link i keni te gjitha ne nje WinRar...


  Madhsia: 276.28 MB

  SHKARKO:

  Code:
  http://dl10.fileswap.com/download/?id=Au%2F72E1mmOzpBawDxHLFCDk%2FXRHKSOxkML85KYSEsC6X2nbcP3JXezLtrRcX%2BbLig16j9Ux1aR7NFFa09Ap0RoeXZ9ThEZzYwdhKf5olfhr68lfBy2%2FyXcNragtuvKbdmAxWXOwNdoLTC36hEt%2Fvg0MUDmcfH%2B4cMUJEqV%2FQWFk%3D&h=f89303dc97d02fd1839d9eb58261fd06&t=50da3131
  Me te mira...
   
 10. b1a3

  b1a3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Postojeni edhe nje her ate linkun e Autoshkolles se re ju lutem...qe eshte me flash !
   
 11. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  A e ka dikush kete progam , apo nese dini ku mundem me shkarku (dhe nese ka ndonje version me te ri pasi qe tema eshte postuar ne Mars 2011)
   
 12. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
 13. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88

Shpërndaje faqen

Loading...