1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kerkes] Librin e autoshkollës ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bashkimi92, 13 Mars 2011.

 1. bashkimi92

  bashkimi92 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  748
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kush ka munsii me ma gjet
  librenn ma te re te autoshkolles kategoria B
  FLLASH o krjet,,
  libra e re :D
  :D
  Rispektt :D
   
 2. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  Re: AUTOSHKOLLA

  Men ktu e ki nje Test per Autoshkoll per Kategorin "B" ndoshta te ndihmon:

  Code:
  http://www.mediafire.com/?dliot5nzjir
  Me te mira...
   
 3. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  Re: AUTOSHKOLLA

  Ktu e ke edhe ne version te ri besoj qe ket je duke e kerkuar:

  [​IMG]

  [​IMG]

  Ja edhe linku per download: (86.47MB)

  Code:
  http://www.mediafire.com/?yywkyqrgdzw
  Me te mira...
   
 4. test21102110

  test21102110 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Re: AUTOSHKOLLA

  Shum faleminderit edy007

  Po a kan naj liber (E-Book) shqip per me msu ?
   
 5. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  Re: AUTOSHKOLLA

  Ne internet spo mundem me gjet diqka per e-book, por une i kam do dhe kohe pas kohe do ti publikoj ktu per ata qe jane te interesuar per Patent Shofer:

  Pytje te thata:

  Code:
  http://www.mediafire.com/?7r9929686ldu799
  Me te mira...
   
 6. chc00der

  chc00der Anëtar Fillestar

  Postimet:
  57
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Re: AUTOSHKOLLA

  o edy po ajo qe ja tregove ti me foto pom doket loj koka :)
   
 7. test21102110

  test21102110 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Re: AUTOSHKOLLA

  Ok edy007 shum faleminderit

  E meriton +Rep
   
 8. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  Re: AUTOSHKOLLA

  Ktu i keni edhe disa Teste te cilat jane ne Microsoft Office Power Point:

  Code:
  http://www.mediafire.com/?hh79s38rwstz759
  Me te mira...
   
 9. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  Re: AUTOSHKOLLA


  Jo nuk eshte loj provo shkarkoje dhe aty ne win rar i keni prej 1-11 teste.exe...

  Me te mira...
   
 10. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  Re: AUTOSHKOLLA

  Serish u ktheva une me disa teste tjera per ata qe deshirojn, kto jan ne Word...

  Testet:

  Code:
  http://www.mediafire.com/?ltp6s04pf292l26
  Me te mira...
   
 11. bashkimi92

  bashkimi92 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  748
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  38
  Re: AUTOSHKOLLA

  FALEMINDERIT SHUM.
  RISPEKT PER JUVE
   
 12. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  Re: AUTOSHKOLLA

  Pershendetje,

  Ktu i keni edhe disa Teste Originale, kto teste kan qene me heret teste qe kan hy ne provim, d.m.th me kto teste e kan kalu provimin, por tash i kan lshu qe mund ti ken te gjith sepse per provim jan bere teste tjera, por nuk ka edhe shum ndryshime nese arritni qe kto dy teste ti msoni siq duhet besoj qe do te tregoni rezultat ne provimin final:

  Code:
  http://www.mediafire.com/?rg8gdeylybut87y
  Kto ishin te gjitha qe kam pasur per antaret e ItShqip qe jane te interesuar per Patent Shofer, Suksese te Gjithve...

  Me te mira...
   
 13. AlbaShoutCast

  AlbaShoutCast Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Re: AUTOSHKOLLA

  EJ NJERI E KERKOJ LIBREN E JO TESTET
   
 14. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  Re: AUTOSHKOLLA

  Pershendetje,

  Nese jeni te regjistruar ne ndonje autoshkoll, kerko aty e kan per obligim qe ta japin Librin, e cila ka ngjyr te portokallt, dhe ky eshte verzioni i cili eshte duke u perdorur 2 vitet e fundit, qdo autoshkoll e ka per obligim qe tja jep kandidatve te vete, ose nese nuk jeni te regjistruar ne autoshkoll, shiko ne ndonje librari dhe bleje kushton 5E...

  Me te mira...
   
 15. AlbaShoutCast

  AlbaShoutCast Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Re: AUTOSHKOLLA

  UN SE KERKOVA POR AI TIPI NE FILLIM :)
   
 16. ilirr

  ilirr Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Re: AUTOSHKOLLA

  Nese ka mundesi me rifresku linkun se koka fshi.
   
 17. Don Izzi

  Don Izzi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Re: AUTOSHKOLLA

  po as ni LINK nukk po bojka
   
 18. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Re: AUTOSHKOLLA

  Ja ketu i keni disa slide & teste <a class="postlink" href="http://www.mediafire.com/?c5qtxhed8pqrzpy" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.mediafire.com/?c5qtxhed8pqrzpy</a>
  Ketu eshte nje PDF qe jane bere disa ndryshime ne disa rregulla ne komunikacion <a class="postlink" href="http://www.mediafire.com/view/?i4as2p5ghzhsp47" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.mediafire.com/view/?i4as2p5ghzhsp47</a>
   
 19. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Re: AUTOSHKOLLA

  Ky esht nje Auto Test Flash shum i bukur
  Bravo per Postimin
   
 20. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Re: AUTOSHKOLLA

  Eshte dhe nje faqe ku mund ta besh testin online

  <a class="postlink" href="http://www.auto-shkolla.com" onclick="window.open(this.href);return false;">www.auto-shkolla.com</a>
   

Shpërndaje faqen

Loading...