1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kerkes] Hapja e nje email llogarie tek Hotmail

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Gentiani, 5 Shtator 2010.

 1. Gentiani

  Gentiani Anëtar i Njohur

  Postimet:
  520
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nese i bon naikujt tregom ja qoj imellen ne pm se qysh me ma hap ? se eshte ka me duhet nje e-mail me @hotmail.com


  edit: Titulli i edituar.
   
 2. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,933
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  68
  Re: (Pyetje) Kujt i bon me hap add te re @hotmail.com ?

  Mua deri frik me ka bere... Dergomi te dhenat ne PM ta provoj...
   
 3. Gentiani

  Gentiani Anëtar i Njohur

  Postimet:
  520
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  38
  Re: (Pyetje) Kujt i bon me hap add te re @hotmail.com ?

  Ta dergova ne PM ..!
   
 4. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,933
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  68
  Re: (Pyetje) Kujt i bon me hap add te re @hotmail.com ?

  U kry ;)
   
 5. Gentiani

  Gentiani Anëtar i Njohur

  Postimet:
  520
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  38
  Re: (Pyetje) Kujt i bon me hap add te re @hotmail.com ?

  oh bro nuk me ka ardh mue ne pm , shiko se si me del aty: This message has been removed by its author before it was delivered.

  Nese mundesh dergoma edhe 1 here te lutem..!
   
 6. Gentiani

  Gentiani Anëtar i Njohur

  Postimet:
  520
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  38
  Re: (Pyetje) Kujt i bon me hap add te re @hotmail.com ?

  Tema mund te mbyllet.
  Flm shum vlla , me t'vertet je ka ju ndihmon te gjitheve ..!
  M'fal qe po perzihem une , por ju kisha sygjyeru staffit qe me kqyr kete cybernotic sepse me t'vertet eshte ka punon mire , i lumte , shum flm bro edhe 1 here ..!
  Vetem Vazhdo..!
   

Shpërndaje faqen

Loading...