1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kerkes] Driver-at per Acer Aspire 1410 (Laptop)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga olti, 5 Shtator 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. olti

  olti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  pershendetiiee adin naj kush se ku muj me ii gjeet do drivera per Laptop Acer Aspire 1410 Notebook se e kom kthy pei vistes en XP e tash ju kan fshi krejt ee ska as drivera as sen ku muj mi ba download. i mora doo enn qito 2 linka po spom bain :S


  <a class="postlink" href="http://www.driverstock.com/Acer-Aspire-1410-driver-download/4-21-12835/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.driverstock.com/Acer-Aspire- ... index.html</a>

  <a class="postlink" href="http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/as_1410.html" onclick="window.open(this.href);return false;">http://support.acer-euro.com/drivers/no ... _1410.html</a>


  edit: Titulli i edituar.
   
 2. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Re: do drivera...

  Provo këto:
  Code:
  http://laptop-driver-download.blogspot.com/2009/09/download-acer-aspire-1410-116-windows.html
   
 3. olti

  olti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Re: do drivera...

  thnX br0 shumm po baiin kta driveera ...
   
 4. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Re: do drivera...

  Ska gjë bro ;)
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...