1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje keni ndonje faqe per sms free ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga best~boy, 2 Qershor 2013.

 1. best~boy

  best~boy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  496
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  keni ndonje faqe per sms free , flm
   
 2. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po more qysh nuk ka veq kqyr pak ne forum...
  Qe po te tregoj nja :http://www.smshttp.com/
  Si ta perdoresh ja nje tuto nga antari feridshaqiri


  Kalofsh mir....
   
 3. dardankrasniqi

  dardankrasniqi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...