1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Keni kujdes prej sg1 Adminit ma thmiaq nforum

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga -LapheChosu, 11 Qershor 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. -LapheChosu

  -LapheChosu Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  keni kujdes prej ketij admini se eshte admini ma thmiaq nforum, krejt mundin qe e boni per nje fjal ju fut banned!
   
 2. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,670
  Pëlqimet:
  512
  Pikë nga trofetë:
  208
  Askush nuk ka ato pozita qe te vlersoj Sg1, ty , mu apo ndonje antar tjeter ne forum.
  Nese ty tduket se ai esht "Thmiaq" Mbyllja gojen n`diskutim e siper. Perderisa thu se esht "Thmiaq" Zdo jet e veshtir besoj xD !
  Do thush ti po ai mboni banned. Po si tbosh si p9 dihet ca mer.

  -"Ty as truni nuk ta kap sa kam njohuri une ne Google Adsense. Jam ne gjendje ty edhe krejt forumit me i dhan ligjerata mujore veq per CTR. Seriozisht!"-

  Mos tduket vetja ndonje developer i google o_O ? Mund tperfshish 1-5 apo 10 antar jo tgjith forumin se ka lloj lloj njerzish qe punojn online.
  Tdije kaq shum ti do ishe tu numru miljonat jo temat qe poston. :D
   
  ahmet123 dhe phoenix pëlqejnë postimin.
 3. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Me siguri qe nuk ke marr perjashtim per ate arsye. :)
   
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Une mendoj se dhe pse ti ndoshta nuk ke share do e tregoje pjekurine duke mos share tani.
  Pasi qenke dhe musliman dhe eshte muaj i shenjte se di.Ndonjeher me jepet pershtypja se ata qe shajne te tjeret qe jane femij, ne fakt jane vete.
   
  MEkaNIku pëlqen postimin.
 5. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,636
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Prap e ki BANNED personalisht nga une per te vetemen arsye qe ke perdorur fjale banale qe ndalohet me rregulloren e forumit.
  Njeher te kam toleruar dhe edhe pse ke fyer, prap ta kam vizatuar ndihmen se si behet, keto ndihma me vizatime zakonisht i bejn per ata te moshes deri ne 12 vjec qe e kane te veshtire me e kuptu ndihmen ndryshe.

  Nese prap ke kunder ndonje gje, regjistrohu serish ne forum me ndonje User te ri lajmero stafin bej cfare te duash sepse perderisa une do jam ne Staf as ti as une as asnje antar tjeter sdo tolerohet me i fy te tjeret.

  Kalo mire ne ndonje forum ku te lejojn me u shajt, tema mbyllet.
   
  MEkaNIku, Da Dimy, RexhepS dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...