1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje keni bler ne amazona ndokush

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga gento, 1 Qershor 2020.

 1. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  33
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,320
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Në preshev te kosoves apo te gjermanisë? Po te pyes se shikoj qe paske zgjedhur gjermanin. Ai produkt nuk dërgohet as ne shqipëri as ne kosove, mos e porosit kote.
   
 3. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  33
  Po prandaj pyta se nuk po e di qysh me zgjedhen regjionin , ekam ber gjermani se nuk po edi se cfar me zgjedhen , pyta nese ka ble ndokush edhe ju ka ardhen produkti , dashta me pyt se si kan ber regjionin , un nuk poedi si me lon
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,320
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Regjioni eshte shteti ku dërgohet pakoja (porosia). Me pak fjale, nese nuk lexon qe dërgojnë edhe ne kosove apo albania mos beji kote pagesa sepse produkti nuk ka per te ardh.
   
 5. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  33
  Me fal , por ne produkt shkruan sheppig to serbia dhe tregon koston , un po pres pergjigje nga ata qe kan bler
   
 6. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Shiko gjej seller qe e kan edhe shqiperine ne list mos u gut me bo pages edhe pse un kam marr porosi ne kosove nepermjet slovenis pra country slovenia tjerat ja kom jep te sakta dhe mka ardh produkti mirpo nuk te kisha sygjeru sepse qenka qmimi jo edhe i ulet dhe mundesh mu djeg mos met ardh
   
 7. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Serbia se di amo albania kom porosit edhe i kom jep tdhanat e Kosoves mkan ardh produktet
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,320
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tek cila foto shkruan serbia se une nuk po shikoj gje. Une u pergjigja ne baze te asaj qe postove jo ne baze te cfare ke pare ti. Prandaj e kemi theksuar kaq here se nuk jemi hetues te bejme qindra pyetje per te nxjere se cfare ka ne mendje nje anetare kur bene pyetje. Nese purton ti qe do ndihme te shkruash, car te themi ne?!
   
 9. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nese nuk e merr produktin ke te drejt te kerkosh refund, amazon esht 99% korrekt
   
  RexhepS pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...