1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kemi dal ne Top Channel Albania ne YouTube (Forumi IT Shqip)

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga notime4u, 3 Mars 2020.

 1. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  Se di ashtu krijon nje pershtypje.. ke te drejte per pjesen "Duhet të ndash "i fshehtë" nga "i mbyllur".
  Shitja e instagramit psh kushtet e instagramit jane qe te mos ta vesh n'shitje instagramin ama ne te kunderten nuk ka paraqit ndonje mase ligjore. Per google me duket se po lejohet.
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  ITShqip asnjehere nuk ka marr dhe nuk merr pergjegjesi per shit/blerjet qe behen ne forum.
  Ajo se cfare shfaqet ne video nuk ndikon asgje ne forumin tone.
  Shitjet e profileve dhe fanpage ndodhin cdokund me bote, thjesht pergjegjesit i merrni ju vet persiper.
   
 3. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk eshte askund ne rregulloren e Instagramit qe nuk lejohet shitja...
   

Shpërndaje faqen

Loading...