1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Keep Calm And | PSD Project

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga DamageraL, 15 Maj 2014.

 1. DamageraL

  DamageraL Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje djem
  sot kum vendos me shpernda ket PSD Project te Keep Calm And :p
  Jo qe esht naj projekt i madh . esht thjesht 1 projkt shum i leht . Qe mund me ba kushdo :p

  Shkarko : https://www.firedrive.com/file/4DEA586BA26D7C33

  Preview :
  [​IMG]
   
 2. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Veq BG t'ish kon ma ndryshe se me qito ngjyra spom pelqen.
   
 3. DamageraL

  DamageraL Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  @-f0rGivE. . Kallxo qfar BG po e don se tonat un i kom :p
   
 4. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Paj hajt dicka qe ka lidhje me Technology , se po me vyn njo edhe emrin e fontit se mvyn me e modifiku tani :)
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,725
  Pëlqimet:
  1,197
  Pikë nga trofetë:
  243
 6. BasicHawk

  BasicHawk Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Një person që ka vetem më shumë se 2 javë provojë në Photoshop mund ta bëj me lehtësi këtë punim. Nuk dua që ta përqesh punen tënde por për herën tjetër mundësisht vendos punime qe kan vlerë më shumë.
   
 7. DamageraL

  DamageraL Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  @BasicHawk . ket mund ta bej edhe nje person qe ka pervoj vetem 2 dit ne photoshop :D
  ama , un thjesht deshta me qit ket project
   

Shpërndaje faqen

Loading...