1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ke Laptop me sygjeroni

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Grenzoo, 16 Shkurt 2020.

 1. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  aimilius pëlqen postimin.
 3. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Tparin un e kisha zgjedh per vete.
   
  aimilius pëlqen postimin.
 4. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Dhe dicke tjeter kush me ndihmon so te bej live stream ne youtube , screen live jo gaming thjeshte te bej stream ekranin e PC .
   
 5. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  I pari, patjetër. Madje shpejtësinë e një kompjuteri e ndihmon shumë dhe disku SSD.
   
 6. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  Te tret kokan te mir , edhe pse koka firma HP qe si ka qaq llaptopat e mir per vete te parin e kisha marr paska disa sene mat mira aty,veq tkisha sygjeru qe llaptopin me marr me ssd pasi eshte shum ma i shpejt ne performance sesa ne hdd, edhe nën 8GB ram mos merr kurr llaptop se mi pas ma pak se 8gb ram llaptopi nuk tvyn sen

  Per livestream perdor Programin OBS shumica e Youtuberave e perdorin ket program per me bo stream ne youtube si per gaming poashtu edhe per screen te desktopit

  Gjitha te Mirat
   
  Grenzoo pëlqen postimin.
 7. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
 8. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,377
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  qe e ki per dizajn qysh e ki cek tvyn edhe grafik tmir me pas
   
  @science pëlqen postimin.
 9. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  i mire qenka me procesor dhe ram por duhet te kesh edhe nje karte grafike te pakten 2gb te dedikuar mendoj
   
  Grenzoo pëlqen postimin.
 10. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Jo sbon per dizajn ky edhe koka tip i vjeter, qysh e kan cek antar ma nalt t vyn grafika ma e mir e jo procesori e ram qysh koke tu i kqyr.
   
  Grenzoo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...