1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kaspersky license key

Tema tek 'Depo' e hapur nga RinoorT, 13 Nëntor 2022.

 1. RinoorT

  RinoorT Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje a e ka ndokush licensen e ketij programi me duhet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...