1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kartela Payoneer

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga .#Pr!nCe, 15 Shkurt 2020.

 1. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  235
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mirmbrama ITshqip
  Me heret para disa vjete kam pas payoneer dhe kam pas edhe kartelen por i ka kalu afati.
  Tash para disa diteve e hapa prap sepse me duhet por pash qi duhesh me pas 30$ per me ta dergu kartelen dhe me sa pash ato 30$ nuk mund te behen transfer dosido por duhet te jen nga ndonje kompani.

  A din ndokush naj zgjidhje qka mundet me ba.

  Faleminderit
   
 2. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po duhet dikush te te paguan via Invoice ose naj kompani me te dergu te holla.
   
 3. royal32

  royal32 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje IT SHQIP . dua te merrem me dropshipping (sjhopify) dhe puna e pagese qe ofrohet per ne KOsove dhe Ballakan eshte PAYONER .
  A edi dikush se si duhet te lidhet shopidy me payoneerin dhe a duhet me pas ndonje bisnez jashte ?? FLM
   
 4. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  68
  nese gjete zgjidhje me trego edhe mua pasi qe me duhet
   

Shpërndaje faqen

Loading...