1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kartela grafike

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga orani, 16 Mars 2015.

 1. orani

  orani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje ! Kam nje problem me kartel grafike me shfaqet error 0x0000009C
  Problemi eshte tek kartela grafike nese bej disable driverin e display a mundet mos mu shfaq errori,ose nese kini naj ide si me menjanu kit problem pa ndery ne hardwer
  Ju faliminderit
   
 2. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  108

Shpërndaje faqen

Loading...