1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela grafike per mining

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga *VLORI*, 7 Maj 2021.

 1. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,119
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  128
  Pershendetje,

  A ka ndonje qe disponon dhe shet kartela grafike, si psh:

  RTX 3060, RTX 3070, RTX 3080 dhe kartela grafike tjera qe preferohen per mining.
   

Shpërndaje faqen

Loading...