1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Karte Krediti Ndihme

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga Klaudioo, 15 Tetor 2018.

 1. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje si kaluat
  A mundet te me tregoj dikush se si mund te marresh nje kart krediti ne bank nqs je pa pun me lek garanci mund te ta ta japin ose ne ndonje menyre tjeter nese dikush ka mar ndonjeher dhe mund te me tregoj? Flm :)
   
 2. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Shko krijo nje xhirollogari me naj bank edhe mandej ta japin karten, me duket se e ki me mujore per me pagu xhirollogarin n'varet qfare do e marresh.
   
  Klaudioo pëlqen postimin.
 3. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shko ne Credins Bank dhe merr Karte per prdorim OnLine dhe terheqje nga bankomati nuk kerkojne garanci mbajne 100 lek komision gjithmon kur ben rimbushje te kartes Karten ta japin per 10 min dhe paguan vetem 600 Lek
   
  Klaudioo pëlqen postimin.
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kam marre para disa kohesh ne fibank nje kart krediti deri ne 200$ ne muaj, lash garanci 215$. Por bej kujdes kur ta mbyllesh duhet te interesohesh nja dy here pasi e kane pak me pertese mbylljen. Une e kisha mbyllur pas nje 1 viti perdorim dhe kur vajta pas disa kohesh me thane se ishte akoma ne sistem. Prandaj bej pak kujdes.
   
  Klaudioo pëlqen postimin.
 5. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Domethen nuk ka rendesi te jesh ne pun ?? Thjesht le garanci x lek dhe e mer apo jo vlla ?
   
 6. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kjo qe thua ti esht karte krediti apo karte debiti ? se mua me hyn ne pun vetem kart krediti
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po fiks. Po nuk e di a japin edhe në euro. Pasi mua më interesonte në dollarë.
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kjo hynë në kartë debiti pasi është me rimbushëse ashtu si një numër telefoni. E mira e kesaj është se ti mund të shpenzosh aq sa ke aty. Prsh ti mund të kesh një llogari me 10k € dhe nëse të humbet karta ty mund t'i marrin të gjitha paratë kurse me këtë ti mund ta mbushesh vetëm me 100€ ose lekë varet nga valuta.
   
  Klaudioo pëlqen postimin.
 9. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kjo qe thua ti esht kart debiti vlla..Mua me duhet vetem kart krediti qe edhe nqs karta nuk ka asnje lek brenda mund te kryhen pagesa me kupton
   

Shpërndaje faqen

Loading...