1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kart grafike nvidia

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga lodvaldm, 25 Korrik 2013.

 1. lodvaldm

  lodvaldm Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  o
  bish ash per windows vista ose 7 kjo se me ke qu ti a ma gjen per windows xp
   
 2. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  Jo jo lodvaldm qato drivera jan per xp/vista/7 dmth bejn edhe per xp.
   

Shpërndaje faqen

Loading...